Pirmdien, 4.jūlijā birojs SLĒGTS!

Ekskursiju klasika ar gidi Anastasiu - varenās Zemgales pilis. Rundāle rožu ziedēšanas laikā, Bauskas pils muzejs un vecpilsēta, Mežotnes un Jelgavas pilis

Lavandu ziedēšana Lietuvā, iespaidīgā Govs ala, neparastie Kirkiļu ezeri. Dienas noslēgumā - veselīga pastaiga ar basām kājām

Gardēžu diena Gulbenes pusē (Mājas kafejnīcu dienas). Tirzas baznīca un svētavots un zemeņu Pavlova Druvienas muižas ķēķī. Litenes muižas stāsti un brauciens ar tvaika lokomotīvi no Gulbenes līdz Papardes stacijai!

Viduslaiku dienas Tallinas vecpilsētā! Rožu ziedēšanas trakums Tallinas botāniskajā dārzā

Mākslinieciskas noskaņas Vidzemes novados - Skulmju dzimtas muzejs Mālpilī, Vislatvijas ozolu birzs, lavandu smarža un Ikšķiles stāsti, ar vikingu liellaivu uz Meinarda salu!

Ar liliju smaržu Kurzemes muižās! Baltā Laidu muižas pils, varenā Kazdangas pils, Apriķu muiža un baznīca. Liliju kolekcija Aizputes pievārtē

Manilaidas sala Igaunijā – jūras vēju apmīļotā, mazliet eksotiskā un valdzinošā. Vakara pelde Baltajā Krastā.

Lavandu lauki Lietuvā, Kernaves pilskalni, Eņģeļu kalns un Traķu Vokes pils

Ceturtdien! Ar sarkankoka jahtu Rāznas ezerā, Rāznas zivju zupa un Kandžas muzejs Kaunatā

Vidzemes muižas un pilis - Mēru muiža, Gaujienas pils un Zvārtavas pils. Tikšanās ar Jāzepu Vītolu "Anniņās". Saplūc savu lavandu pušķi!

Uz Lietuvas ķiršu galvaspilsētu Žagari! Ķiršu festivals Žagarē, neparasts zemes valnis ar plašu skatu pār Žemaitiju, Papiles skatu tornis pie Ventas, Papartīnes ūdensdzirnavas un vakara pastaiga Šauļos.

Zilo ezeru zemē! Brauciens ar plostu Latvijas dziļākajā ezerā, Krāslava, lavandu lauki Kurmīšos un Kalkūne ar skursteņkūkām!

Peipusa ezera vasara - zivis, sīpoli un ziedoši dārzi! Lūnjas rožu dārzs, Konstantīna slavenie sīpola pīrāgi, Kallastes sarkanās klintis, kāds īpašs daiļdārzs pie Peipusa ezera. Pusdienas vecticībnieku gaumē Sīpolu zivju restorānā

"Daugav' abas malas" - mūsu garam un labsajūtai!Ekskursijas/Semināri

"Latvija-ērģeļu zeme"! Vēsturisko ērģeļu svētku noslēguma koncerts "Lūgšana debesīm" Viļakas baznīcā! Balvi un brauciens ar plostu Balvu ezerā


Sākums: 06.08.2022 8:30
Beigas: 06.08.2022 ~22:00
Dienu skaits: 1

 

 

 

 

 

 

Ekskursijas programmā:

Plkst. 8:30 izbraukšana no Rīgas, pieturvietas pie Zinātņu akadēmijas

 

Rīta kafijas pauze pa ceļam

 

 

 

Balvu muižas parks un Lāča dārzs - te apskatāmas 23 unikālas laukakmeņu kompozīcijas un arī pasaulē lielākais vēja zvanu ansamblis – simbolisks koks, kas reaģējot uz gaisa kustību, ar vēja stabulēm rada mūziku.

Vēja zvanu koks sastāv no 324 vēja stabulēm, uz kurām ir attēloti visu Latgales novadu ģerboņi un kuru ieskandina 48 vēja zvani.

 

 

 

Brauciens ar plostu "Vilnītis" Balvu ezerā - jau kopš 2009. gada vasaras sākuma Balvu pilsēta tās viesus un iedzīvotājus priecē ar iespēju baudīt pilsētas skaistumu vizinoties ar meistara Ērika Kanaviņa pašdarināto plostu "Vilnītis" pa Balvu ezeru.

(Maksa par braucienu EUR 3)

 

Pusdienas

(cena un piedāvājums tiks precizēti brauciena dienā)

 

Viļaka - senā Marienhauzena! Pabūsim pie Viļakas ezera ar skatu uz salu, kur reiz atradusies varenā Marienhauzenas pils un ieklausīsimies tās stāstos, aplūkosim skulptūru „Ūdens” ezera krastā.  Viļakas jaunums ir gājēju tilts pāri ezeram uz salu ar Marienhauzenas pils drupām. Atsevišķs stāsts būs arī par tām, pārejot ezeru!

 

 

 

Plkst. 16:00 koncerts "Lūgšana debesīm" Viļakas Vissvētās Jēzus Sirds Romas katoļu baznīcā!

Piedalās: Inga Šļubovska /soprāns/ un Edīte Alpe /ērģeles/.

(Ziedojums dievnamam) 

 

~22:00 atgriešanās Rīgā

 

Ekskursijas cena: EUR 38

Cenā iekļauts: vieta autobusā, pavadošais gids

Cenā nav iekļauts: brauciens ar plostu, ēšanas maksas, ziedojums
Pievienotie attēli