Ekskursijas

Garšu ceļojums - "Piešauj pipariņu!"!


Sākums: 11.02.2023 8:30
Beigas: 11.02.2023 18:30
Dienu skaits: 1

 

 

 

 

 

 

Ekskursijas programmā:

Plkst. 8:30 izbraukšana no Rīgas, pieturvietas preti Zinātņu akadēmijai

 

Rīta kafijas pauze pa ceļam

 

Skrīveru pārtikas kombināts un īstā "Gotiņa"! Dosimies izbaudīt un pārliecināties, kā top slavenās konfektes “Gotiņa” un leģendārā “Krējuma pagale” un kā tā garšo, tikko gatavota!

Ekskursijas laikā ir iespēja izzināt uzņēmuma vēstures līkločus, apskatīt konfekšu “Gotiņa” papīrīšu kolekcijas un sendienu darbarīkus. . Mūs apmācīs, kā ietīt un sasaiņot savas konfektes līdzņemšanai un, kad konfekšu tīšanas prasmes apgūtas, tiksim pie sertifikāta, kas to apliecina!

Senioriem vairāk patīk gremdēties vēstures liecībās, jo  uzņēmums savā laikā ražoja ne tikai konfektes, bet limonādi un dažādus konservus — tā laika liecības mums saglabājušās pilnībā.

(Ekskursija, degustācija un konfekšu ietīšana 5-8 eur (atkarībā no grupas lieluma)

 

Radošā kosmētikas gatavošanas telpa Lielvārdē jeb Harmonijas telpa ir vieta, kur apgūt prasmes, kā pagatavot dabīgus produktus sejas un ķermeņa kopšanai, kā arī iegūt zināšanas par dabīgām kosmētikas sastāvdaļām, bagāto ēterisko eļļu pasauli un to ietekmi uz mūsu ķermeni. Uzzināsim par kaitīgajām vielām veikalos sastopamajos ķermeņa kopšanas līdzekļos. Būs iespēja iegādāties   alternatīvas šiem produktiem, jo uz vietas pieejams plašs klāsts ar dabīgiem, pašu gatavotiem ķermeņa kopšanas līdzekļiem.

Bez tam, piedalīsimies arī kumelīšu ziedes gatavošanas demonstrējumā!

(Maksa par meistarklasi 3 EUR)

 

Pusdienas Lielvārdē bistro

 

Lielvārdē apskatīsim 2 metrus augsto Rumbiņas ūdenskritumu, kas mūsdienās tiek uzskatīts par  lielāko  ūdenskritums Daugavas krastos.

 

Turpat netālu atrodas  vairāk  kā  800 gadus senās Livonijas bruņinieku pilsdrupas, 1747.gadā celtā Lielvārdes baznīca augstā Daugavas krastā,  dižakmens Lāčplēša gulta,.

 

Ekskursijas noslēgumā ciemojamies Ogrē ģimenes uzņēmuma "Manas garšas".  Te atrodams plašākais piparu, sāls, cukura, garšaugu, garšvielu un dabīgo pārtikas krāsu sortiments Latvijā, kopā vairāk nekā 200 dažādi produkti, neskaitot pašu ražotnē veidotos unikālos maisījumus.

Katrs aromātiskais garšvielu maisījums top pēc pašu izstrādātas receptes un darināts pavisam nesen, tāpēc ir svaigs. Garšu maisījumu receptes ir tik dažādas un neparastas, ka katrs feinšmekers atradīs piemērotu tieši savai gaumei.

Dosimies izzinošā ekskursijā, lai uzzinātu, kas jauns un garšīgs te top! Ekskursijas laikā mēs redzēsim visus neparastākos produktus - eksotiskos piparus un sāls veidus, cukurus un mazāk zināmas garšvielas, garšaugus,"superfood" produktus, sākot ar tonku, kanēļa ziediem un beidzot ar šizandru. Visus brīnumus arī nodegustēsim!

(Ekskursija ražotnē un degustācija 8 EUR, senioriem 5 EUR)

 

Atgriešanās Rīgā ap 18:30

 

Ekskursijas cena: 35 EUR

Cenā iekļauts: vieta autobusā, pavadošais gids

Cenā nav iekļauts: ieejas maksas, ēšanas maksas u.c. izmaksas

 

Pieteikšanas ekskursijai pa talruni 29257464 vai info@jaunirakursi.lv


Pievienotie attēli