Salonvakars Benjamiņu namā - Mākslas dzīves smalkumi. Kārlis Zāle.

Lietuvas lepnās muižas - Bistrampoles muiža un Taujenas muiža. Paņevēži un Ziemassvētku rotājumu muzejs

Pavasaris ūdenskritumos un varena dižozola zaros, un lido zivis Kuldīgā! Brauciens kopā ar Andri Grīnbergu

Leģendārais Centrāltirgus un tā noslēpumainie pagrabi! Gards sāļais kliņģeris kafejnīcā "Cepelīni"

Zemgales muižas - Abgunstes muižas šarms, Zaļenieku muiža un Mežmuižas pils. Pavasaris Zaļenieku kokaudzētavā un Tērvetes vīni

No Monē līdz Klimtam Tallinā! Tallinas vecpilsēta, Marcipāna muzejs un Japāņu dārzs Kadriorgas pils parkā

Pavasaris un putni pie Lubāna ezera! Jestra muzicēšana un šmakovkas stāsts kopā ar Gunāru Igauni. Teirumnieku dabas taka un zvejniekstāsti Īdeņā!

Dzelteno narcišu lauks brīvā dabā - vienīgais Baltijā! Majestātiskā Alatskivi pils un gardie Andre Siera saimniecības sieri

Gar Dzintarjūru no Pāvilostas līdz Akmeņragam! Pavasarīgais Virsaišu ūdenskritums, Pāvilostas mazzināmās vietas un Akmeņraga bāka!

Baldones dūņas, Birzgales lepnums un dzīves svinēšana Labrenča vīna darītavā! Pārgājiens pa trulīša un bānīša pēdām ar slaveno Baldones dūņu ierakšanu, dižie birzgalieši un Labrenča vīni!

Kurzemes piekraste no bāku augstumiem. Irbenes lokators. Lībiešu ēdieni Mazirbē.

Laiska atpūta Tartu V SPA ūdens un pirts centrā, maija ziedonis Tartu botāniskajā dārzā

Polijas nacionālais kolorīts - poļu tradicionālās kūkas cepšana, Vigri klosteris un brauciens pa Augustovas kanāliem. Kukles ciemata apaļās mājas un nacionālās vakariņas Kuklē jautras mūzikas pavadībā

Zied magnolijas un tulpes Lietuvā! Ciemojamies lietuviešu lauku saimniecībā, kur medus vīna upes plūst...

Kurzemes muižas Maija svētkos – mazzināmā, greznā Lielvirbu muiža, Sabiles Vīna kalns, Benjamiņu ģimenes Valdeķu muiža, nepārspējama kūka Kukšu muižā un Tēviņu mājas vīni noslēgumā.Ekskursijas/Semināri

No Monē līdz Klimtam Tallinā! Tallinas vecpilsēta, Marcipāna muzejs un Japāņu dārzs Kadriorgas pils parkā


Sākums: 29.04.2018 7:15
Beigas: 29.04.2018 ~22:00
Dienu skaits: 1

 

 

 

 

 

 

Ekskursijas programmā:

  • Plkst. 7:15 izbraukšana no Rīgas, Zinātņu akadēmijas

 

  • Rīta kafijas pauze

 

  • Ekskursijas gida vadībā Tallinas vecpilsētā, kuras laikā izstaigāsim Tallinas šaurās ieliņas, baudīsim seno ēku šarmu, paskatīsimies uz Tallinu no augstākiem skatupunktiem!

 

 

 

 

  • Multimediju mākslas izstāde "No Monē līdz Klimtam" jeb māksla kustībā! Unikāla iespēja redzēt pasaulslaveno mākslinieku Monē, van Goga un Gustava Klimta darbus attēlotus uz lielajiem ekrāniem - lieliska iespēja skatīt lielizmēra gleznas,kurās saskatāms katrs mākslinieku otas triepiens, turklāt tas viss - klasiskās mūzikas pavadībā! Atmiņā paliekošs šovs 45 minūšu garumā! Te apvienots viss - ultramodernais, inovācijas un augstās tehnoloģijas! Šis ir projekts, kura izstrāde ilga vairāk kā divus gadus, iesaistoties grafikas dizaineriem, māksliniekiem, režisoriem un mūzikas redaktoriem. Tas noteikti ir jāredz!

Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=RzsI5GIElZk

(Biļete ar grupas atlaidi EUR 10/pers.)

 

 

 

 

  • Apmeklēsim Marcipāna muzeju, kurš atrodas pašā Tallinas sirdī!  Šī vieta sniedz lielisku ieskatu gan marcipāna vēsturē par to, kā viduslaiku aptiekās gatavotās zāles kļuva par vēlāk populāru saldumu, gan parāda, kā top smalkās un krāsainās marcipāna figūriņas, kā tās apglezno un veido. Izstādē var aplūkot arī aptuveni 200 marcipāna figūriņu, kartes un tortes, kuru pagatavošanā ir izmantotas vairāk nekā 100 gadus vecas formas.

 

 

 

 

  • Pusdienas.

 

  • Japāņu dārzs Kadriorgas pils parkā - dārzs izveidots 2011.gadā. Dārza dizainere Masao Sone ir nākusi no Kyoto, dārza dizainu mācījusies Tokijā un arī no sava tēva, kas arī bija dārznieks. Pavasarī te zied ķirši un rododendri, vasarā uzzied īrisi, bet rudens nāk ar savām krāsām lapās - dzeltenām, sarkanām un oranžām! 

 

  • Atgriešanās Rīgā ap 22:00.

 

Ekskursijas cena: EUR 29

Cenā iekļauts: vieta autobusā, pavadošā gida pakalpojumi

Cenā nav iekļauts: ieejas biļetes, ēdināšanas izdevumi

 

Tā kā dodamies ārpus LV, obligāti ņemam līdzi ceļošanai derīgu dokumentu - pasi vai ID karti!
Pievienotie attēli