Ekskursijas/Semināri

1 2 3 4 5 6 7

Atpūta Lietuvā – Japāņu dārzs ar tējas ceremoniju, varenais Kretingas klosteris, vakara kūka Enģeļu dzirnavās

22.09.2019 - 22.09.2019

Lietuva bagāta visdažādāko ideju – skatīsim stūrīti Japānas, stūrīti greznas Lietuvas un stūrīti lauku miera.   

Lasīt vēl

Gada notikums suitos - Alsungas Miķeļtirgus, suitu pusdienas un rudens vēji Jūrkalnē, baznīca bez torņa un alus Užavā, kaņepju tēja dienas noslēgumā

28.09.2019 - 28.09.2019

Sestdien, 28.septembrī!

Kad raža novākta un rudens vēji sāk dzenāt dzeltenās lapas, ir īstais laiks līksmot! Kā? To vislabāk zina suiti, kam Miķeļdiena un Miķeļtirgus ir gada līksmākie svētki! Piedalāmies arī mēs!


Lasīt vēl

Pa rudens takām Sooma nacionālajā parkā kopā ar Andri Grīnbergu.

28.09.2019 - 28.09.2019

Jaunums! Ekskluzīvi pārgājieni!

Sooma apvidus Igaunijā plaši pazīstams kā vieta, kur ir pieci un reizēm pat seši gadalaiki. Tie ir visi ierastie no pavasara līdz ziemai un vēl arī – plūdu gadalaiki pavasaros un retu reizi arī rudeņos. Tad lielu daļu Sooma mežu un purvu pārklāj ūdeņi, kas sarodas pa daudzajām upēm, bet nespēj aiztecēt prom uz jūru. Taču rudenī Sooma dabā ir īsts krāšņums – raibas lapas kokiem, skaistas sfagnu, sūnu un citu purva augu krāsas un mākoņu atspulgi purvu ezeros. Braucam to visu skatīt un izbaudīt! Šoreiz atkal jaunas dabas takas!

 

Lasīt vēl

Vīri ar odziņu - Edvarts Virza, Jānis Čakste, Kaliostro, Saksijas Morics u.c. Ansis Kaupēns un viņa grava, Herberts Cukurs Bukaišos.

29.09.2019 - 29.09.2019

Ak,cik interesants vīrietis! Un sievietes sirds pukst straujāk, prāts mēģina iebilst, bet.....

Vai nu tā bija, vai nebija, bet stāsta,ka arī Latvijā bijuši vīrieši, kuri sagrozījuši prātus simtiem dāmu, kuri nopelnījuši kaudzi zelta, jo dāmas viņiem ticējušas, kuri apzaguši vilcienus,lai tikai savai sirdspuķītei iegādātos kādu skaistu nieciņu.....Bijuši arī tādi, kuri rakstījuši dzeju savas sirds pavēlniecei. Un bijuši arī tādi, kas apbrīnu izpelnījušies kā uzticami vīri.

Lasīt vēl

Ceturtdien - elegantā Rūmenes muiža, no graudaugiem gatavoti produkti Dižstendē, Māksla uzzied Talsos, elpu aizraujoši rudens skati Talsu paugurainē

03.10.2019 - 03.10.2019

Jaunums!

Ceturtdien piedāvājam apmeklēt eleganto Rūmenes muižu un baudīt Hotel Bergs lauku rezidences mieru! Programmā arī veselīgo graudaugu degustācija Dižstendē, medus citās garšās un elpu aizraujoši rudens skati Talsu paugurainē!

Lasīt vēl

Ziemeļvidzemes skatu torņi, Dēliņkalns, Kornetu gravas un Uguns nakts Vienkoču parkā kopā ar Andri Grīnbergu!

05.10.2019 - 05.10.2019

2019.gada 5. oktobris (sestdiena).

Oktobra sākumā rudens jau pārņēmis Vidzemi un mēs dosimies baudīt ainavas tālajā Ziemeļvidzemē apmeklējot trīs izcilus skatu torņus: Alūksnē, Dēliņkalnā un Kornetos. Skatīsim seno Alūksnes Tempļa kalna pilskalnu un Livonijas laika pilsdrupas, iesim nelielā pārgājienā pa Kornetu gravu apvidu un nobeigumā – Uguns nakts pasākums Vienkoču parkā!

Lasīt vēl
1 2 3 4 5 6 7