Rietumigaunija: romantiskā Ungru pils, senatnīgi skaistā Hāpsala un Matsalu nacionālais parks

Polijas izcilās pilsētas un UNESCO vietas - kopā ar Andri Grīnbergu! Latviešu tūristu vēl neiepazītā Polija ar izcilām pilsētām, pilīm, katedrālēm un citiem objektiem - Ļubļina, Zamošča, Sandomeža, Veļičkas sālsraktuves un Krakova

Uz Abgunstes muižas svētkiem! Lielplatones muiža un vešūzis, Elejas pils parks un Tējas namiņš. Karaliskā brīnumsēne šitake, Kroņauces vīnogas un Ingas tortes

Sīpolu gadatirgus pie Peipusa ezera, Sarkanās klintis un Konstantīna sīpolu pīrāgi

Anneles ceļš! Pa Annas Brigaderes takām...

Pārgājienu cienītājiem! Igaunijas purvu taku izcilniece – Marimetsas dabas taka! Kopā ar Andri Grīnbergu

Degakmens raktuvju pazemes pasaule, iespaidīgā Narva, īpaši skatu torņi un milzīgā Peipusa ezera ainavas kopā ar Andri Grīnbergu.

Rudens noskaņas Ziemeļvidzemē kopā ar Andri Grīnbergu. Nelieli pārgājieni pa Jēču dabas takām, uz Šīvaru dižakmeni un dramatisko Govs alu!

Cēsu apkārtnes avoti, ūdenskritumi, klintis, alas un pazemes ezeri rudenī!

Pa rudens takām Sooma nacionālajā parkā kopā ar Andri Grīnbergu.

Ziemeļvidzemes skatu torņi, Dēliņkalns, Kornetu gravas un Uguns nakts Vienkoču parkā kopā ar Andri Grīnbergu!

Japānas brīnumbērns un pasaules zvaigzne – džeza pianiste Hiromi Lielajā Dzintarā Liepājā, Latvijas mākslas pērles galerijā „Romas dārzs”

Romantiskā Vīlande un apkārtne rudens krāsāsEkskursijas/Semināri

1 2 3 4 5 6 7 8

Peltsamā rožu dārzs un Pils svētki, šarmantā Vīlande, Vīlandes pilsdrupas un skats uz pilsētiņu no Vīlandes ūdenstorņa

13.07.2019 - 13.07.2019

Sestdien, 13.jūlijā aicinām uz Igaunijas rožu galavaspilsētu - Peltsamā!

Lasīt vēl

Rūjienas apkārtnes muižas - Oleru muiža, Naukšēnu muiža un Eriņu muiža. Brauciens ar plostu pa Rūjas upi, Rūjiena un saldējums

20.07.2019 - 20.07.2019

Vasaras diena Rūjienas puses apceļošanai! Mazās pērlītes - Oleru muiža, Naukšēnu muiža un Eriņu muiža. Brauciens ar plostu pa Rūju, Rūjiena un saldējums!

Lasīt vēl

Dzīres Kuldīgā, Jūrkalnes stāvkrasts, Užavas alus un vakara pastaiga pa Ventspils Dienvidu molu!

20.07.2019 - 20.07.2019

Šogad jau divdesmit ceturtās “Dzīres Kuldīgā”! Ienirsti svētku atmosfērā - klausies, piedalies, iepērcies, bet dienas noslēgumu pavadi mierīgi un bez steigas pie varenās jūras un tās stāvkrastiem Jūrkalnē! Putojošs, vēss alus un vakara pastaiga pa molu Ventspilī!

Lasīt vēl

Piekrastes krāšņie dārzi – akmeņu kaskāde Tūjā, vecais Rīgas-Tallinas ceļš un zvejnieku stāsti Hēdemēstē, maiznieka našķi Kabli, „dārzs kā bilde” Pērnavas pievārtē, krāsu un formu harmonija Maie dārzā, atspirdzinošie Tori sidri noslēgumā

20.07.2019 - 20.07.2019

JAUNUMS!

Jūlijs ir pats krāšņākais ziemciešu ziedēšanas laiks. Un mēs zinām, kur atrast dārzus, kas visdažādākajām krāsām bagāti, kur prasmīgu, čaklu roku un radošu prātu veidoti skatāmi netverami brīnumi. Šodien vērtējumam – krāšņie dārzi abpus Latvijas – Igaunijas robežai!

Lasīt vēl

Zilo ezeru zeme un Daugavas loki, Krāslava un maz zināmā Dagda, dziļākais Latvijas ezers un Nīcgales dižakmens!

20.07.2019 - 21.07.2019

JAUNUMS!

Divu dienu ceļojumā – Latgales dabas un vēstures pārsteidzošā daudzveidība Daugavas lokos un Zilo ezeru zemē. Apceļosim ainaviskos Daugavas lokus, kur saglabājusies civilizācijas maz pārveidota Daugavas ieleja un paveras iespaidīgas ainavas. Plašāk iepazīsim Krāslavu – pilsētu ar unikālu kultūrvidi, ko veido multikulturāla un četrām atšķirīgām konfesijām piederīga krāslaviešu sabiedrība. Apmeklēsim arī Dagdas pilsētiņu, Drīdža ezeru, Latvijas visdižāko dižakmeni un citas interesantas vietas!

Lasīt vēl

Vidzemes varenās pilis, muižas un baznīcas - Cesvaines muižas komplekss un baznīca, Jaungulbenes pils atmiņu stāsti, Balvu muižas parks. Brauciens ar plostu Balvu ezerā

20.07.2019 - 20.07.2019

Jaunums!

Vasaras sestdiena kā radīta Vidzemes piļu apceļošanai. Ekskursijas noslēgumā - brauciens ar plostu "Vilnītis" Balvu ezerā!

Lasīt vēl
1 2 3 4 5 6 7 8