Valka un Valga vienā ziemas dienā – atšķirīgais un kopīgais, kopā ar Andri Grīnbergu

Narva Ziemassvētku gaidās – Peipusa piekraste un patvāru ceremonija ar velna kārdinājumu, Pihticas klosteris un naksnīgā Narva, tās varenais cietoksnis, ceļojums uz ziemeļiem Polārmuižā, jūrasbraucēju stāsti Kiltsi pilī

Čehijas un Polijas pilsētas Ziemassvētku noskaņās - Prāga, Kutna Hora un Libereca, Poznaņa un Vroclava. Krāšņākie Ziemassvētku tirdziņi, svētku kņada, karstvīna un piparkūku smarža!

Ziemassvētku tirdziņš Tartu ar karstvīna smaržu un atklājumi Igaunijas Nacionālajā muzejā

Ziemassvētku koncerts Ventspils koncertzālē – Raimonds Tiguls, Rīgas Doma kora skolas zēnu koris “Rīta un vakara dziesmas”, Ventspils svētku rotā un meistarīgi amatnieku darbi Kandavas “PūraLādē”

Saulgriežos pēc gardumiem! “Gardu muti” tirdziņš Valmiermuižā, firsta bērnības kārumi Smiltenē, krāsaini veselības kokteiļi Siguldā un pasaku namiņš meža vidū Vijciemā

Tallinas Ziemassvētku tirdziņš, unikālā Piparkūku izstāde, izgreznotais Rotermani kvartāls un Keilas ūdenskritums ziemas noskaņās!

Gidons Krēmers, Georijs Osokins un Liepājas Simfoniskais orķestris Lielajā Dzintarā, Liepāja Ziemassvētku rotā un svētku noskaņas Aizputes novadpētniecības muzeja velvētajos pagrabos

Ziemeļkurzemē līdz Kolkasragam un Slīteres mežu ūdenskritumiem! Kopā ar Andri Grīnbergu

Piektais gadalaiks Somā nacionālajā parkā kopā ar Andri Grīnbergu.

Mātes dienā! Tuvā Polija-atpūtai un veselībai! Brauciens ar kuģīti pa Augustovas kanālu, dziedinošais gaiss Goldapas sāls gradētavās, iespaidīgais Stancziku viadukts! Vigri klosteris un Sejny klostera Dievmāte BrīnumdarītājaEkskursijas/Semināri

1 2 3 4 5 6

Latvijas personības kopā ar Signi Lūsiņu! Dzīves un mākslas pinēji - Imants Ziedonis un Eduards Pāvuls

09.11.2019 - 09.11.2019

Sestdien, 9.novembrī!

Divi izcili cilvēki, spēcīgas personības. Raksturi, kuri spēj citus aizraut, iedvesmot. Lieli gan mākslā, gan dzīvē. Imants Ziedonis un Eduards Pāvuls. Jūrmalas vēju apbružātie un apmīļotie. Jūras sīkstuma pilnie.

Lasīt vēl

“Suitu sāga” – Riharda Dubras opera “Lielajā Dzintarā” - 400 gadu sens Alsungas mīlas stāsts, Alsunga un suitu svētku mielasts

09.11.2019 - 10.11.2019

JAUNUMS!

Ir kāds sens, skaists mīlas stāsts, kā Alsunga kļuvusi par katoļu saliņu citādi luterticīgā Kurzemē. Iepazīsim to Alsungā un vakarā iepazīsim to Latvijas izcilāko mūziķu sniegumā, pirmajā suitiem veltītajā operā Liepājas “Lielajā Dzintarā”!

Lasīt vēl

Pērnava mākslas baudītājiem – gleznoto interjeru pērle Testamā muiža, Jaunās mākslas muzejs Pērnavā, Villa Ammende jūgendstils un Allikukivi vīna muiža

10.11.2019 - 10.11.2019

JAUNUMS!

Saka, ka māksla izglābšot pasauli. Mēs tam gribētu piekrist un tādēļ drūmā novembrī braucam pēc gaišām domām un iespaidiem uz Pērnavas apkaimi! 

Lasīt vēl

Svētku noskaņās uz Kurzemes pusi – Lestene un Jaunpils, kopā ar Andri Grīnbergu

16.11.2019 - 16.11.2019

16.11.2019., sestdiena.

Jaunpils pils ir viena no retajām viduslaiku pilīm Latvijā, kas lieliski saglabājusi savu sākotnējo izskatu. Jaunpilī ir ne tikai pils, bet arī senas ūdensdzirnavas un citas interesantas vietas, kuras visas apskatīsim. Pa ceļam arī vēsturiskā Lestene un nobeigumā noslēpumaini spocīgais Elles kalns!

Lasīt vēl

Uz Baltkrieviju bez vīzas! Grodņa- tradicionāli baltkrievu ēdieni, tautas dziesmas un dejas ar folkloras kopu, iespaidīgā Grodņas Sinagoga, ebreju amati, teātra nams ar vairāk kā 300 gadus senu vēsturi

16.11.2019 - 17.11.2019

Baltkrievija – it kā tik tuvu, bet gaužām neiepazīta... Un viena no tās skaistākajām pērlēm – Grodņas pilsēta, kuras vēsture nesaraujami saistīta ar reiz vareno Lietuvas – Polijas valsti. Šobrīd tā pārsteidz ar plašiem bulvāriem, krāšņiem stāstiem un Nemunu, kuras vārds, šķiet, sastopams it visur!

 

Lasīt vēl

SPA atpūta Laulasmā un rudens pērles Igaunijā – Padises klosteris, Pakri stāvie krasti un skats no bākas virsotnes, ArvoPerta centrs, Keilas ūdenskritums, Tallina un klasiskā Kernu muiža

16.11.2019 - 17.11.2019

Karaliska atpūta Laulasmā, rudens varenie vēji iespaidīgajā Pakri pussalā, pasaulē visvairāk atskaņotā dzīvā komponista ArvoPerta centrs un sirmā, bet mūžam jaunā Tallina. Baudām!

Lasīt vēl

Latvijas personības kopā ar Signi Lūsiņu. Novadnieki, vienaudži – rakstnieks un diplomāts, Ernests Birznieks –Upītis un Zigfrīds Anna Meierovics. Kas kopīgs,kas atšķirīgs viņu dzīvēs? Ko stāsta pelēkais akmens un kas bija trīs Annas?

17.11.2019 - 17.11.2019

Novadnieki, vienaudži – rakstnieks un diplomāts, Ernests Birznieks –Upītis un Zigfrīds Anna Meirovics. Kas kopīgs,kas atšķirīgs viņu dzīvēs? Ko stāsta pelēkais akmens un kas bija trīs Annas?  Uz šiem un citiem jautājumiem atbildēs ekskursija.

Lasīt vēl

18.novembris - brīvdiena! Karaliska atpūta Pērnavā! Dvēselei - greznā Ammende Villa, ķermenim - Viiking SPA pirtis un baseini!

18.11.2019 - 18.11.2019

18.novembris - svētku diena un brīvdiena!

Piedāvājam doties uz kaimiņzemi, lai baudītu karalisku atpūtu Viiking SPA ūdens centrā par neticami zemām cenām!

Lasīt vēl
1 2 3 4 5 6