Pie Madonas puses apņēmīgajiem saimniekiem un saimniecēm – Ritvara Toča koku un augu vilna, vidzemnieku ēdieni, keramika un vīns “Domu pieturā”. Izstaigāsim Cesvaines pilsmuižas kompleksu!

Pa kino filmēšanas vietām Kurzemē - kur tapušas filmas "Pelnu sanatorija", "Emīla nedarbi", "Ezera sonāte" u.c.

Vasaras izskaņā pēc dabas spēka Vidzemē - mazliet maģijas tējas krūzē "Annas Ozoliņos", neparasti graudaugi Vidzemes pakalnos, "Silmaču" pankūkas Brakos un omulīgās alpakas

Dabas pārgājiens Piusas klinšainajā senlejā kopā ar Andri Grīnbergu!

Pēc spēka un atpūtas Igaunijā –maģiskā Kirnas muiža, Olustveres muižas komplekss, ārstniecības augi Enerģijas saimniecībā un mistiskā Tori Elles ala

Latgales mazā Šveice - Zilupes ieleja kopā ar Latgales tradīciju kopēju Ilgu Ivanovu! Latgales baroka pērle - Pasienes baznīca, Zilupe, Vecslabadas ciems!

Piedzīvojumi Kurzemes pusē - Cieceres dabas takas burvība, ciemos pie trušiem "Trušu muižā", Saules medus, Grobiņas pilskalns un akmens stāsti, jautrs izbrauciens ar vikingu laivu. Noslēgumā gards mājas saldējums!

Rīgas dāmas trauc ciemos pie Zemgales kungiem! Pulksteņmāja pie Jura Zborovska, čili audzētājs Ronalds, medus no Vilces palienes pļavām, kokamatnieks Dainis un maiznieks Jānis Tērvetē

Vasaras izskaņa pie jūras - skats uz jūru no Mērsraga bākas, leģendārais Kolkasrags, lībiešu stāsti Mazirbē, noslēpumainais Vilkača kaps. Ķirbju un vīnogu bagātība Dundagas pusē!

Tomātu svētki Brenguļos! Mītiskais Zilaiskalns, kaņepju sēta „Adzelvieši”, Puikules muiža ar pankūkām, vizināšanās ar ābolu vagoniņiem pa ābeļdārzu z/s „Reķi”

Eksotiskā, akmeņainā Mohni sala pašos Igaunijas ziemeļos. Kolgas muiža – Igaunijā lielākā, “Mājas akmens” – 3. lielākais Baltijā un mazākais Igaunijas cietoksnis – Kiiu tornis. Aiziesim līdz Igaunijas tālākajam ziemeļu punktam!

Sīpolu gadatirgus pie Peipusa ezera, Sarkanās klintis un Konstantīna sīpolu pīrāgi, majestātiskā Alatskivi pils

Slavenā laupītāja Kaupēna takas un taciņas Latvijā un pierobežā

Diena vienā pagastā! No aizmirstības līdz nākotnes iecerēm - pievilcīgā Penkule! Kopā ar gidi Inu Jurģi!

Kaupēns – mīti un patiesība. Ekskursija pa Kaupēna vietām un koncertuzvedums "Kaupēn, mans mīļais"Ekskursijas/Semināri

1 2 3 4 5 6 7 8

Leģendārais Centrāltirgus un tā noslēpumainie pagrabi!

16.08.2020 - 16.08.2020

Vēl ir brīvas vietas - zvani 29257464 vai raksti info@jaunirakursi.lv un piesakies!

Svētdien, 16.augustā!

Atklāj leģendāro Centrāltirgu no pavisam jauna rakursa - dodies ekskursijā pa tā slepenajiem pagrabiem un atrodi vilciena peronu uz kāda paviljona jumta! 

Lasīt vēl

Ar plostu pa Gauju kopā ar Gaujas Mitro! Ar īstās plostnieku zupas baudīšanu

20.08.2020 - 20.08.2020

Ceturtdien, 20. augustā! 

Gauja - viena no viltīgākajām, ainaviskākajām un leģendām apvītākajām Latvijas upēm. Iepazīsim to īsena zinātāja -  plostnieka - Gaujas Mitrā vadībā! 

Lasīt vēl

Zaķīšu pirtiņa jeb ciemojamies Bauskas pusē - saldumu ražotne "Poļu nams", Plūdoņa dzimtās mājas "Lejenieki", vēsturiskie tērpi Mazajā muižā un atdzimusī Codes muiža

22.08.2020 - 22.08.2020

Pičiņu,pačiņu actiņām, tāliņi,tāliņi saredzēt tām......Katras paaudzes bērns bērnībā ir dzirdējis šo Viļa Plūdoņa dzejoli. Bet kur un kā tas radies? Kāds bija dzejnieks savā dzīvē un sadzīvē?

Maršrutā arī pavisam jauns apskates objekts - Codes muiža!

Lasīt vēl

Pie Madonas puses apņēmīgajiem saimniekiem un saimniecēm – Ritvara Toča koku un augu vilna, vidzemnieku ēdieni, keramika un vīns “Domu pieturā”. Izstaigāsim Cesvaines pilsmuižas kompleksu!

22.08.2020 - 22.08.2020

Ap vasaras saulgriežiem - uz Madonas pusi! Te top vilna no kokiem, podi no māliem, vīni no ogām un pa gabaliņam vien tiek atjaunota staltā un greznā Cesvaines pils!

Lasīt vēl
1 2 3 4 5 6 7 8